Adri Visker (Rozenburg Zh) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Adrie van Boekel (Best) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Albert Kunst (Alkmaar) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Aldo Argante ('s-Gravenhage) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Alex Bertram ('s-Gravenhage) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Alex Hoogvliet (Dordrecht) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Allard Stoute (Zwolle) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Alwin Geraets (Eindhoven) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Andrea van Kampen (Zoetermeer) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Andreas Wierda (Velden) |
Starttijd: 12:45
uur: Wave 9 - 22km |
Anita van ettinger (Maarheeze) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Anke Jacobs (Reuver) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Annette Van Kuijk (Vught) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Antoinette Siroo (Sint Hubert) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Arjan Hoenselaar (Tegelen) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Arjan van de nostrum (Drunen) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Arnaud Kruizinga (Arnhem) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Arno Beugels (Vlierden) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Arnold Westerbeke (Vlissingen) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Arnoud Nierop (Oegstgeest) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Arthur Baars (Leidschendam) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Arthur Stijns (Oudelande) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Barry de Vries (Arnhem) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Bart Hendriks (Budel) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Bart Vrancken (Ermelo) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Bart Wienen (Horst) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Bauke Vriesema (Hilversum) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Bert van Bogget (Roggel) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Bert van Riessen (Bloemendaal) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Bjorn Coppers (Meterik) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Caro de Boer (Rijswijk Zh) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Cathy Cardnaals (Ammerzoden) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Charl van der Horst (Nijmegen) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Charlotte van den Beuken (Molenhoek Lb) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Chris van Wamelen (Hendrik-Ido-Ambacht) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Christel van den Eijnden (Essen) |
Starttijd: 13:15
uur: Wave 11 - 15km |
Christiane Kempkes (Borken) |
Starttijd: 12:30
uur: Wave 8 - 22km |
Clemens peeperkorn (Piershil) |
Starttijd: 13:15
uur: Wave 11 - 15km |
Climmy lommen (Velden) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Coen van de Wijdeven (Liempde) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Daan Heuvelmans (Berg en Dal) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Daniel bondos (Venlo) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Dee Waterman (Heemstede) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Dennis Holtman (Tegelen) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Dennis van vugt (Sint-Michielsgestel) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Desiree homma (Bosch en Duin) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Diane Wilde (Heeze) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Dirk Kuipers (Nijmegen) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Dirk Schubert (Kleve) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Dirk Theisges (Hemer) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Dirk van der Meiden (De Rijp) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Donna Schipper (Amsterdam) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Donny Talsma (Arnhem) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Ebel van Berloo (Arcen) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Edgar Bakker (Groningen) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Edward Paarhuis (Zwolle) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Edwin Bleijenbergh (Maarssen) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Ellen Stegeman (Heerde) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Els Brunsveld (Beuningen Gld) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Els van der Linden (Amsterdam Zuidoost) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Elselijn Mulder (Oegstgeest) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Erik van den Akker (Tegelen) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Ernstjan Lemmen (Apeldoorn) |
Starttijd: 13:15
uur: Wave 11 - 15km |
Erwin Bor (Breda) |
Starttijd: 13:15
uur: Wave 11 - 15km |
Esther Geenevasen (Groesbeek) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Esther Hakvoort (Zaandam) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Esther Hofman (Schoonrewoerd) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Esther Strijker (Brummen) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Esther Veldhuizen (Nijmegen) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Esther van Bochove (Zaandam) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Fedde Matthijssen (Arnhem) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Femke van Limbeek (Nijmegen) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Fieke van Genugten (Westendorp) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Fiona Jaberg (Deurne) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Floor Goes (Heerde) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Franck Asselman (Nijmegen) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Frank Van Bergen (Nijmegen) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Frank Van bree (Cuijk) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Frank van Opstal (Dordrecht) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Frank van Thiel (Best) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Frank van den Hurk (Kerkdriel) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Frans van Haaster (Zoetermeer) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Freek de Best (Heumen) |
Starttijd: 12:30
uur: Wave 8 - 22km |
Freek van Camp (Nijmegen) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Gabrielle Janssen (Reuver) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Gea Bregt (Arnhem) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
George Immink (Best) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
George Jeremic (Zoetermeer) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Gerard Peek (Ermelo) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Gertie Wientjens (Haps) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Gertjan Konings (Breda) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Glenn van Erp (Berghem) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Gonnie Janssens (Vught) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Gregor Sparidans (Tilburg) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Gré Reinderts-vd Broek (Amersfoort) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Guido Albers (Velden) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Guido Kluijtmans (Best) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Guus Benneker (Utrecht) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Hanneke van Haeff (Neer) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Hans Cardinaals (Ammerzoden) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Hans Kooi (Wijk bij Duurstede) |
Starttijd: 12:30
uur: Wave 8 - 22km |
Hans Roseboom (Driehuis Nh) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Hans van Gemeren (Rosmalen) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Harm van Hal (Groesbeek) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Harold Bos (Elst Gld) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Hayo De Haan (Driebergen-Rijsenburg) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Heleen van Nistelrooij (Berghem) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Hendry Blok (Spijkenisse) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Henk van der Meiden (De Rijp) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Henk van der Werf (Linschoten) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Hennie Goedhardt (Heumen) |
Starttijd: 13:15
uur: Wave 11 - 15km |
Henri Kos (Eindhoven) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Hicham Hamdaoui (Wijk bij Duurstede) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Hidde Keizers (Delft) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Huub Keizers (Delft) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Igor Kleijberg (Venlo) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Inge Kusters (Wanssum) |
Starttijd: 13:15
uur: Wave 11 - 15km |
Jaap Enno Borger (Bilthovenn) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Jaap Kroes (Nijmegen) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Jacqueline de KLeer (Zeewolde) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Jan Doornbos (Kapel-Avezaath Buren) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Jan Reirtsma (Almere) |
Starttijd: 13:15
uur: Wave 11 - 15km |
Jan Straatman (Wageningen) |
Starttijd: 13:15
uur: Wave 11 - 15km |
Jan Vellinga (Soesterberg) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Jan van Gendt (Elst Gld) |
Starttijd: 12:30
uur: Wave 8 - 22km |
Jan van der Graaf (Alphen aan den Rijn) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Jan van der Meer (Waddinxveen) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Janet Krooshof (Grou) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Jeroen BROEKEMA (Driebergen-Rijsenburg) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Jeroen Janssen (Venlo) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Jeroen Zwetsloot-Findeneg (Wageningen) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Jeroen willems (Haaren) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Joanne de Fijter-Van Uden (Wijk en Aalburg) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Joeri Dassen (Wageningen) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Joey bodde (Boxmeer) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Johan Roos (Venlo) |
Starttijd: 13:30
uur: Wave 12 - 15km |
John Lanooy () |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
John van de Ven (Berlicum Nb) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Jon-Ruben van Rhijn (Ede Gld) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Jorine de Vries (Noordwijkerhout) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Jose Verstraeten (Son en Breugel) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Joyce Broeren (Nistelrode) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Judith hendrikx (Eindhoven) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Jurre Keizers (Delft) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Jürgen Richter (Beuningen Gld) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Jürgen de Brouwer (Berkel-Enschot) |
Starttijd: 13:15
uur: Wave 11 - 15km |
Karima Hey (Doetinchem) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Karin tsaganos (Heumen) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Katja Roozendaal (De Kwakel) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Kerstin Fritsche (Breda) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Kim Leek (Tegelen) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Kim Vervoort (Boxtel) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Klaas van Beurden (Bilthoven) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Kristian Baluch (Venlo) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Larren van Meeteren (Zaltbommel) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Lenore Beerkens (Blaricum) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Leo Kouijzer ('s-Gravenhage) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Leon Aarts (Veldhoven) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Leon Kerssens ('s-Hertogenbosch) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Leon Stijnen (Baexem) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Levine Hartjes (Boxtel) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Lisa roelofs (Kerkrade) |
Starttijd: 12:30
uur: Wave 8 - 22km |
Loek van der Graaf (Amsterdam) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Lotte Beckers (Nijmegen) |
Starttijd: 12:30
uur: Wave 8 - 22km |
Lotte van Spanning (Amsterdam) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Louise Franssen (Wageningen) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Luc Wijnans (Malden) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Madelijn van Voornveld (Haarlem) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Manon van Sambeek (Cuijk) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Manon van de Haar (Apeldoorn) |
Starttijd: 13:30
uur: Wave 12 - 15km |
Manuel Bussmann (Utrecht) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Marc van Ooijen (Nijmegen) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Marcel Witjes (Bergen Lb) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Marcel van Vliet (Huizen) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Marchien Slim (Heemstede) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Marco Stoute (Zwolle) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Marco brugmans (Helmond) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Margreeth van Dorssen (Arnhem) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Marianne van Boekel (Best) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Marie-Louise Greve (Oegstgeest) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Marijn Marchand (Tiel) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Marina Hommersom (Nijmegen) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Maris Jacobs (Velden) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Mariska Postma (Groningen) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Mariëlle van Keulen (Arcen) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Marjanka Turek (Moordrecht) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Marjelle Coppers - Verheijen (Meterik) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Mark Upperman (Maasbree ) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Mark van Boxtel (Nijmegen) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Mark van Tilborg (Wijk en Aalburg) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Marlein Lemmens (Nijmegen) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Marloes bergevoet (Oisterwijk) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Marloes van Nistelrooij (Geffen) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Marlou Ansems (Breda) |
Starttijd: 13:15
uur: Wave 11 - 15km |
Martha Hettema (Borne) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Martien Dupont (Venray) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Martijn Menken (Wageningen) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Martijn van Veen (Amsterdam Zuidoost) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Martijn van de Ven (Mill) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Martin Van der Wijk ('s-Gravenhage) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Martin van Buiten (Dordrecht) |
Starttijd: 13:15
uur: Wave 11 - 15km |
Martin van den Brink (Ede Gld) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Martine boddaert (Nijmegen) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Mat Skrabanja (Heythuysen) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Maurice Wokke (Oudorp Nh) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Meike Reijnen (Gennep) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Melvin van Wichen (Zoetermeer) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Michel Nix (Bussum) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Michel Sjollema (Hillegom) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Michel van Dijk (Pijnacker) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Michiel Akkermans (De Bilt) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Michiel Kallenberg (Nijmegen) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Mike van Nieuwenhuizen (Berkel en Rodenrijs) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Minke flach (Haarlem) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Mirjam Braakensiek (Veessen) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Monique Elstgeest (Voorhout) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Monique van Vliet-Heijnen (Rijen) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Najim Ben Acha (Tegelen) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Nancy valies (Capelle aan den IJssel) |
Starttijd: 13:15
uur: Wave 11 - 15km |
Natascha de Groot (Arcen) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Nathalie van den Bogaard (Boxtel) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Neddy Keijzers (Berghem) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Nermin H (Utrecht) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Nick Sup (Tilburg) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Nico de Fijter (Wijk en Aalburg) |
Starttijd: 12:30
uur: Wave 8 - 22km |
Nico van Hamburg (Rotterdam) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Nicolle de Brouwer (Berkel-Enschot) |
Starttijd: 13:15
uur: Wave 11 - 15km |
Niels Buijs (Haps) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Niels Helgers (Buchten) |
Starttijd: 12:30
uur: Wave 8 - 22km |
Niels Velthuijs (Nijmegen) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Norbert Schild (Sliedrecht) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Norma Sint (Bloemendaal) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Olaf Simonse (Nootdorp) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Oscar van Aagten (Oosterbeek) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Patricia Cornelissen (Groesbeek) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Patricia Koppes (Venray) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Paul Verstraeten (Nuenen) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Paul de Hoog (Cuijk) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Paul wijnen (Nijmegen) |
Starttijd: 13:15
uur: Wave 11 - 15km |
Pawel Harasimowicz (Kevelaer) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Peter Geerts (Apeldoorn) |
Starttijd: 13:30
uur: Wave 12 - 15km |
Peter Meyer (Bosch en Duin) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Peter Peeters (Vught) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Peter Thoenes (Oeffelt) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Peter de Zeeuw (Borne) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Petr Hora (Moordrecht) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Petra Peters (Ven-Zelderheide) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Pieter van Beekveld (Sterksel) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Rachel Hayhoe (Purmerend) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Ramon Hanssen (Weert) |
Starttijd: 12:45
uur: Wave 9 - 22km |
Randall de Boer (Apeldoorn) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Raymond Offermans (Utrecht) |
Starttijd: 13:15
uur: Wave 11 - 15km |
Remco van Hoof (Drunen) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Remco van der voort (Utrecht) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
René van Noordenne (Bergen op Zoom) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
René van den Borst (Reuver) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Richard Corporaal (Zeist) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Richard Hill (Soest) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Richard Thiessen (Malden) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Richard Vallinga (Grou) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Ricky Fox (Utrecht) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Rients van Buren (Haarlem) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Rik Wenting (Ottersum) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Rob Berkhout (Bennebroek) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Rob Gordijn (Delft) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Rob Janssen (Milheeze) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Rob Kisters (Capelle aan den IJssel) |
Starttijd: 13:15
uur: Wave 11 - 15km |
Rob Lamers (Arnhem) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Rob van Spronsen (Oegstgeest) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Robert Jan Keiman (Veenendaal) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Roel Rutgers (Oegstgeest) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Roel Schellekens (Den Dungen) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Ronald de KLeer (Zeewolde) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Ruud van Leeuwen (Nijmegen) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Sander Tuinhof (De Kwakel) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Sandra Karres (Haarlem) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Siebe-Geert de Boer (Driebergen-Rijsenburg) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Silke Croes (Nijmegen) |
Starttijd: 13:15
uur: Wave 11 - 15km |
Sjaak Uiterwaal (Westendorp) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Sjoerd Rammelt (Tegelen) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Sjoerd Trommelen (Zeist) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Sjoers van Eldik (Delft) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Sophie Hazenberg (Leerdam) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Stef Roenhorst (Molenhoek Lb) |
Starttijd: 12:45
uur: Wave 9 - 22km |
Stef Traa (Amsterdam) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Susan Jansen (Doetinchem) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Suus Litjens (Nijmegen) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Suzanne Hennekens (Apeldoorn) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Sylvie Noordermeer (Voorhout) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Sébastien Voinson (Vleuten) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Tamsin Aufderheijde (Utrecht) |
Starttijd: 13:15
uur: Wave 11 - 15km |
Thea Nijenhuis (Oss) |
Starttijd: 13:15
uur: Wave 11 - 15km |
Thomas Saes (Molenhoek Lb) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |
Tien Chu (Best) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Tim Hutjens (Tilburg) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Tim van Doorn (Rhenen) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Timo Magon (Tegelen) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Tino Compier (Wijchen) |
Starttijd: 12:00
uur: Wave 6 - 15km |
Tjibbe Westerterp (Groesbeek) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Tjinta Jacobs (Milsbeek) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Tjitse Ozinga (Nijmegen) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Tom Rambags (Wanssum) |
Starttijd: 13:15
uur: Wave 11 - 15km |
Ton van Empel (Asten) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Tonni Tielens (Velden) |
Starttijd: 12:45
uur: Wave 9 - 22km |
Tonny Kersten (Ommel) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Ursus de Laat (Valkenswaard) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
VIP (Nijmegen) |
Starttijd: 12:30
uur: Wave 8 - 22km |
Vandormael Koen (Diepenbeek) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Veronique Op het Veld (Utrecht) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Vincent Gabriels (Hendrik-Ido-Ambacht) |
Starttijd: 13:30
uur: Wave 12 - 15km |
Vincent Kroese (Utrecht) |
Starttijd: 11:30
uur: Wave 4 - 15km |
Walter Marsille ('s-Hertogenbosch) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Werner Evers (Eindhoven) |
Starttijd: 10:45
uur: Wave 2 - 22km |
Willem Filius (Breda) |
Starttijd: 13:00
uur: Wave 10 - 15km |
Wim Elshout (Hillegom) |
Starttijd: 12:15
uur: Wave 7 - 22km |
Wouter in 't Groen (Eindhoven) |
Starttijd: 12:30
uur: Wave 8 - 22km |
Wouter van Putten (Nijmegen) |
Starttijd: 11:45
uur: Wave 5 -15km |
Xander Jöris (Lommel) |
Starttijd: 11:00
uur: Wave 3 - 22km |
Xander Wassen (Venlo) |
Starttijd: 10:30
uur: Wave 1 - 22km |