Starttijden voor Devil's Trail - Schiermonnikoog
Complete lijst starttijden
Lucifer trail - 15km
12:30 uur: Start 4 - Lucifer 15km
Dick Molenaar (Schoorl)
Marcella Krijgsman (Schoorl)
Harrie Wetterhahn (Leeuwarden)
Antoinette van de Wauw (Beuningen Gld)
Sythe Veenje (Schiermonnikoog)
Liset de Groot (Roden)
Vincent van den Heuvel ('s-Hertogenbosch)
Gertjan Kok ('s-Hertogenbosch)
Mathieu van den Eertwegh ('s-Hertogenbosch)
Raymond van den Berg ('s-Hertogenbosch)
Lucas Otten ('s-Hertogenbosch)
Mirjam Overmars ('s-Hertogenbosch)
Bennie Tijhuis (Borne)
Kirsten Mollet ('s-Hertogenbosch)
Rik aan den Boom (Weurt)
Lieke Burgmans ('s-Hertogenbosch)
Marike Tonkes-Span (Zwolle)
Laura Vermeulen (Haarlem)
Michel Maassen ('s-Hertogenbosch)
Willem Spee (Utrecht)
Axel van der Veen ('s-Hertogenbosch)
Wouter Rijckaert (Eindhoven)
Esther Bruls ('s-Hertogenbosch)
Michelle Marges (Tilburg)
Bart Ensing (Prinsenbeek)
Dirk Buiting (Oosterbeek)
Bastiaan Kooij (Assen)
Ellen Visser (Oosterbeek)
Kiki Kranendonk (Amsterdam)
Arjan Nijmeijer (Assen)
Romy van hoevelaken ('s-Hertogenbosch)
Erik Barhorst (Alphen aan den Rijn)
Michiel Kallenberg (Nijmegen)
Theo Verwoert (Groesbeek)
Lisanne van Lieshout (Utrecht)
Sabine straus (Rotterdam)
Margriet Udding (Oosterwolde Fr)
Theo Lichteveld (Venlo)
Jacquie Gough (Venlo)
Michiel Akkermans (De Bilt)
Jorg Buteijn (Utrecht)
Nienke van der ploeg (Augustinusga)
Bob Bock (Amsterdam)
Mariska Postma (Groningen)
Heleen van Nistelrooij (Berghem)
Lidewij van Trigt ('s-Gravenhage)
Thierry Rikken (Utrecht)
Joyce broeren (Nistelrode)
Luuk Spauwen (Nederweert)
Hans van der Steen (Leeuwarden)
Sander van der Steen (Rosmalen)
Jorik Brouwer (Tilburg)
Maikel schaap (Zoutkamp)
Marieke de Ponti (Bloemendaal)
Louis Schouren (Venlo)
Jelmer Groenenboom (Kamerik)
Volcmar Visser (Berkel en Rodenrijs)
Marlies Wagener (Berkel en Rodenrijs)
Esther van Iren (Hilversum)
Timo Visser (Hilversum)
Roos Dijk (Baflo)
Patrick Dekkers (Geffen)
Annie van den Hombergh (Venlo)
Frank Houben (Venlo)
Startnummer 210 (Onbekend)
Herman Winnemuller (Arnhem)
Marina Brans (Amsterdam)
Liesbeth Poortvliet (Amsterdam)
Nicole Goossens (Amsterdam)
Jolein de Bruin (Amsterdam)
Niels de Groot (Amsterdam)
Tijn Schuurmans ('s-Hertogenbosch)
Ali van der Meulen (Amsterdam)
Jasper Noe (Amsterdam)
Joke Hoed (Amsterdam)
Karima Hey (Doetinchem)
Erik Vogelzang (Amsterdam)
Joeri Dassen (Wageningen)
Eric Haverman (Amsterdam)
Saul Kennedie (Amsterdam)
Arjan Zantinga (Leek)
Niels de Sonnaville (Maarssen)
Joke Hendrikx (Venlo)
Jeroen Kranendonk (Amsterdam)
Louise Franssen (Wageningen)
Richard Hill (Soest)
Jos Wilmer (Venlo)
Geert van der Ploeg (Augustinusga)
Arthur Willems (Venlo)
Martijn Derksen (Zaltbommel)
12:45 uur: Start 5 - Lucifer 15km
Christian Rossi (Haren Gn)
Reinette Gjaltema (Marum)
Annette Pijper (Leek)
Jaap Bos (Haren Gn)
Sandra van der Meulen (Hallum)
Dorine Mulder (Hilversum)
Baukje Wijma (Jislum)
Vivian Tubee (Nijmegen)
Anja Binnekamp (Hilversum)
Mark van Boxtel (Nijmegen)
Ingrid Huiskamp (Hilversum)
Arjen Klijberg (Hellevoetsluis)
Jan Pieter Nijhof (Arnhem)
Tjeerd Schoonheim (Drunen)
Robin Bos (Hilversum)
Heleen Groenenboom (Kamerik)
Menno-Jan Kraak (Enschede)
Bruno Fermin (Hilversum)
Douwe Schalkwijk (Amsterdam)
Hugo Schalkwijk (Amsterdam)
Pepijn Schalkwijk (Amsterdam)
Tim van Riessen (Utrecht)
Ernst van Eck (Berg en Dal)
Carolien Terlien (Delft)
Ronald de Kleer (Zeewolde)
Jacqueline de Kleer (Zeewolde)
Klaas vd laan (Ferwert)
Sijbren kuiken (Ferwert)
Joren Brunekreef (Utrecht)
Hanneke Jenje (Amsterdam)
Nynke Dijkstra (Amsterdam)
Feline Scheijmans (Utrecht)
Wieke Pot (Driebergen-Rijsenburg)
Sophie Bonarius (Driebergen-Rijsenburg)
Jisse Kranen (Driebergen-Rijsenburg)
Marjolijne Lutke Schiphol (Arnhem)
Esther Breij (Driebergen-Rijsenburg)
Hedgar Spijksma (Dokkum)
Marieke Pranger (Dokkum)
Ido Pranger (Dokkum)
Tijtje Ballieux - van Dam (Utrecht)
Gabrielle Verberne (Utrecht)
Karel de Jong (Groningen)
Thomas Auping (Utrecht)
Erik Schmahl (Uddel)
Henk Koopman (Hengelo Ov)
Bart Lichtenberg (Arnhem)
Gertie Wientjens (Haps)
Niels Buijs (Haps)
John van de Ven (Berlicum Nb)
Linda Pennekamp (Zevenaar)
Jet van der Velden (Amsterdam)
Wilfred Greup (Doorn)
Joost Doelman (Amerongen)
David van der Ham (Eelderwolde)
Roel Borgman (Eelderwolde)
Annemieke Heerwaarden (Amsterdam)
Karin Vervoordeldonk (Driebergen-Rijsenburg)
Antoinette Siroo (Sint Hubert)
Klaas Fopma (Amsterdam)
Nanneke Doeven (Bergen Nh)
Marc Eriks (Bergen Nh)
Dinant Wansink (Arnhem)
Kl Bloemhoff (Terwispel)
Brenda de Jong (Drachten)
Floor Swart (Amsterdam)
Jetsje Sluiters (Lent)
Floris Koster (Lent)
Ingrid Stulp (Nieuwegein)
Robin Hoogeboom (Nieuwegein)
Stef Traa (Amsterdam)
Jacob Bijker (Leeuwarden)
Juul Kusters (Groningen)
Anneke Regnerus (Marrum)
Edgar Suurmeijer (Zuidlaren)
Sylvia Suurmeijer (Zuidlaren)
Kenz van den Bogaard (Amsterdam)
Niek Verwoerd (Amersfoort)
Bas Dölle (Groningen)
Merijn Zijlstra (Heerenveen)
Lotte van Dijk (Voorburg)
Angelique Beckers (Nijmegen)
Casper Smits (Nijmegen)
Carin hoekstra (Leeuwarden)
Erik Berends (Buinen)
Harmen Krul (Heerenveen)
Jeannet Huitema (Goutum)
Tineke Heida-Hofstra (Gersloot)
Jesse Talman (Heerenveen)
Ingmar Talman (Heerenveen)
13:00 uur: Start 6 - Lucifer 15km
Amber Boomsma (Diever)
Chiel Van Berkel (Amsterdam)
Britt Verstegen (Amsterdam)
Sjaak Schipper (Groningen)
Leonardo Veen (Marum)
Erik Deenen (Groningen)
Anneke Lammers (Groningen)
Doejinda Wobbes (Groningen)
Yvonne Siertsema (Groningen)
Carien jipping (Marum)
Marrit de Groot (Groningen)
Jaap Kruiter (Groningen)
Robert Driesens (Groningen)
Peter van der Zee (Groningen)
Joyce Hijmans (Groningen)
Tim van den Heuvel (Zwolle)
Marleen de Jonge (Meerstad)
Steffen Vander Mynsbrugge (Brussel)
Wouter Cruiming (Groningen)
Ilse Russcher (Groningen)
Henk Heemskerk (Groningen)
Karin Revers (Huizen)
Nico Boom (Woerden)
Ton De Koning (Waarder)
Martijn Boom (Rotterdam)
Christel Janssen (Nijmegen)
Michiel van der Hoeven (Bemmel)
Anke de Boer (Leiden)
Rens de Boer (Amsterdam)
Kor Boer (Almere)
Ruud van Huigenbosch (Almere)
Marije van Huigenbosch (Almere)
Jurriaan Wesselink (Hilversum)
Mariëlle Meiland (Schellinkhout)
Raymond Spekking (Schellinkhout)
Edwin Janssen (Nijmegen)
Sjoukje ten Broeke (Elst Gld)
Jeroen van Bracht (Zaandam)
Peter Jansen (Alphen aan den Rijn)
Maarten van Wijk (Amsterdam)
Rinny van der Meer (Nijmegen)
Remco Haxe (Beusichem)
Brigitte Godefroid (Beusichem)
Nancy den Besten (Culemborg)
Michiel van Wijk (Zeist)
Jim Kassenberg (Culemborg)
Pieter den Besten (Culemborg)
Andre van de Stroet (Culemborg)
Karen Hofland (Culemborg)
Dennis Rijntjes (Huizen)
Amanda van Slooten (Utrecht)
Marieke Melchiors (Utrecht)
Mike Jager (Heerenveen)
Mattijs Boom (Schiermonnikoog)
Suzan Peters (Bemmel)
Klaas Peters (Bemmel)
Martijn Popken (Haren Gn)
Henk Hoekstra (Amsterdam)
Jan Lesschen (Schiermonnikoog)
Elisabeth Bijker (Steenwijk)
Annemarie Kets (Culemborg)
Richard Müller (Doesburg)
Paul Müller (Groningen)
Daphne Messelink (Almelo)
Suzanne zwetsloot (Woerden)
Carlijn van der Steen (NIJMEGEN)
Paulien Hulshof (Haren Gn)
Wilma van de Glint (Ede Gld)
Marco Pellegrom (Ede Gld)
Geeske Berga (Groningen)
Peter Jesse (Arnhem)
Folkert Bergstra (Amsterdam)
Hanneke Hofstra (Amsterdam)
Frank Aalten (Soest)
Aad van der Poel (Schoonhoven)
Hajo Jonker (De Rijp)
Astrid Oude Engberink (Borne)
Daryoush Dashti (Toldijk)
Harrit Wester (Groningen)
Rob Appelboom (Wommels)
Tony Vrieswijk (Dokkum)
Kaspar Hanenbergh (Utrecht)
Marloes van Nistelrooij (Geffen)
Willy Adema (Makkum Fr)
Margot Laveaux (Amsterdam)
Els Schelling (Schiermonnikoog)
Greetje Schlimbach (Marsum)
Ellen van Kaam (Hengelo Ov)
Peter Pettinga (Groningen)
Anna Schipper (Soesterberg)
13:15 uur: Start 7 - Lucifer 15km
Dympha Faasen (Apeldoorn)
Erna Splint (Groningen)
Hendrikje van der Werff (Groningen)
Marc van Gelder (Leeuwarden)
Gabrielle Krebbers (Hilversum)
Nicolle de Brouwer (Berkel-Enschot)
Jürgen de Brouwer (Berkel-Enschot)
Ferdie Witvoet (Groningen)
Linde Hartman (Goutum)
Willem van den Heuvel (Ede Gld)
Conny Bufe (Beek-Ubbergen)
Harold de Lange (Goutum)
Christine Van der veer (Groningen)
Wieteke Zuure (Beek-Ubbergen)
Theo Makkink (Apeldoorn)
Emmy van den Hoek (Ede Gld)
Sake Prins (Groningen)
Johan Honing (Groningen)
Erik Verboon (Alphen aan den Rijn)
Rob Houwaart (Alphen aan den Rijn)
Richard Vester (Utrecht)
Huub Elders (Utrecht)
Susan Groeneveld (Groningen)
BertJan Nijhuis (Enschede)
Simon Lichtendahl (Harlingen)
Jessica Jeltes (Bergen Nh)
Onno Smid (Eelderwolde)
Hugo Stuurman (Pannerden)
Cobie Heida (Leeuwarden)
Frank Boon (Zaandijk)
Bob Vink (Culemborg)
Ewout Atsma (Drachten)
Anita van Veen (Aalden)
Mattie de Boer (Appelscha)
Jack van Kaam (Hengelo Ov)
Michel Willems (Groningen)
VIP ()
Taal Paul (Beilen)
Rob Heilman (Driebergen-Rijsenburg)
PeterJan Brouwer (Groningen)
Rob Kisters (Capelle aan den IJssel)
Charlotta Tomasoa (Groningen)
Simon Haanstra (Eelderwolde)
Irma Koopman (Hengelo Ov)
Rein Hazewinkel (Amsterdam)
Jacqueline Freeke (Nietap)
Astrid Cazemier (Nuis)
Roy Schrijnders (Oosthuizen)
Frank Nuiver (Groningen)
Rianka Bikker (Leerbroek)
Michel Schmaal (Groningen)
Mark Upperman (Maasbree)
Alwin de Lijster (Utrecht)
Rohalt van Grevengoed (Kerkdriel)
Marloes van Grevengoed (Kerkdriel)
Benjamin Bles (Rhenen)
Caroline Bles (Rhenen)
Frank Verkaaik (Amsterdam)
Joke Van Zijtveld (Doesburg)
André Bikker (Doesburg)
Casper van der Harst (Zoetermeer)
Eline raaijmakers (Ooij)
Arnold Bloem (Marum)
VIP (Onbekend)
VIP (Onbekend)
VIP (Onbekend)
VIP (Onbekend)
Mozes trail - 30km
11:30 uur: Start 1 - Mozes 30km
Mons Molenaar (Schoorl)
Gwynny Hamilton (Eindhoven)
Chistisan Hesselmann (Sprockhövel)
Richard van de Wege (Vlissingen)
Hendrik Hesselmann (Hamburg)
Erwin Loots (Driebergen-Rijsenburg)
Barry Baak (Wateringen)
Freek van Amersfoort (Malden)
Edgar Bakker (Groningen)
Nico Swart (Groningen)
Gerre Oldenbeuving (Hengelo Ov)
Mark Rijsdijk (Hengelo Ov)
Agnes Rikken (Utrecht)
Wouter van Dijk (Heerenveen)
Willem Samuels (Woerden)
Marianne Smits (Giesbeek)
Martijn van de Ven (Mill)
Eelko Luppes (Maarssen)
Remco Dijkstra (Garyp)
Arjen Dijkstra (Sneek)
Tom Dijk (Baflo)
Olivia Koster (Stokkum)
Jan van der Eijk ('s-Gravenhage)
Michel Roes (Doetinchem)
Hassan Lokradi (Gaanderen)
Robert Dokter (Groningen)
Erik Drent (Groningen)
Wim Roelofs (Giesbeek)
Susanne Hommen (Hedel)
Bas Harmsen (Arnhem)
Susan Jansen (Doetinchem)
Adrie Jansen (Hedel)
Monique Vos (Braamt)
Jurjen Diepeveen (Zutphen)
Wieja Talman Hofstra (Jonkerslan)
Rodion Talman (Langezwaag)
Niels Baljet (Rotterdam)
Annewillem Pranger (Groningen)
Merijn vreugdenhil (Naaldwijk)
Wilco Pennekamp (Zevenaar)
Maarten Leerdam (Naaldwijk)
Jan Willem Van Der Kraan ('s-Gravenzande)
Daan de Vries (Groningen)
Arjel de Vries (Vorden)
Harry Wiersma (Blije)
Hedwig Velde (Nijmegen)
Bas Hartel (Nijmegen)
Annebeth Mokkink (Nijmegen)
Jasper Abbing (Nijmegen)
Marc Hoek (Soest)
Henk vd Werf (Linschoten)
Stephan Könnecke (Nijverdal)
Arenda Könnecke (Nijverdal)
Damien Halleux (Brussel)
Ruud Kok (Apeldoorn)
Riekele Kobes (Gorredijk)
Pierre CAUDEVELLE (Brussel)
Elena Repetto (Alkmaar)
Mart van Donselaar (Edam)
Peter Bon (Groningen)
11:45 uur: Start 2 - Mozes 30km
Peggy de Kock (Tilburg)
Rinke de Jong (Leeuwarden)
Victor Claessens (Amsterdam)
Rob van Nieuwkerk (Amsterdam)
Remko Groot (Hilversum)
Tom van der Grinten (Utrecht)
Jeroen Korstanje (Utrecht)
Jan-Willem Sterk (Oegstgeest)
Paul Bierman (Amsterdam)
Fokko Sterk (Hilversum)
Esther Asmus (Amsterdam)
Peter Kegel (Kamerik)
Dafne van der Meer (Arnhem)
Hans van der Meer (Arnhem)
Remke van Doorn (Arnhem)
Christiaan Wolters (Arnhem)
Carla Zandveld (Groet)
Arie van der Steen (Hendrik-Ido-Ambacht)
Laurence Maes (Utrecht)
Dorien Vach (Utrecht)
Albert Stoter (Arnhem)
Sylvia Brilhuis (Utrecht)
Hettie Baas (Schiermonnikoog)
Jojanneke Piek (Utrecht)
Helena Berger (Berne)
Jelle van de Poel (Driebergen-Rijsenburg)
Bas Hollink (Amsterdam)
Jan Hoogeboom (Schoorl)
Dennis Kramer (Amsterdam)
Reinier Veldhuis (Amsterdam)
Michiel Broer (Amsterdam)
Jelmer van Woesik (Assendelft)
Erik van koert (Woerden)
Jaap Fransen (Arnhem)
Lisette ten Wolde (Noordwolde Fr)
Gerben Nijsingh (Vledder)
Caro Baumeister- Ruijtenbeek (Hilversum)
Berend Koot (Delft)
Richard Ghurahoo (Utrecht)
Marcel Herber (De Bilt)
VIP ()
Arjan van Rijn (Utrecht)
VIP ()
Rik Rademaker (Amsterdam)
Hugo Reitsma (Hurdegaryp)
Menco van der Berg (Thesinge)
Daan Boonman (Zutphen)
Ton Rijkers (Nijmegen)
Michael Schilder (Nieuwegein)
Wouter Dubbeldam (Elst Gld)
12:00 uur: Start 3 - Mozes 30km
Esther van Bochove (Zaandam)
Andi McEwan (Hohrodberg)
Philippe Werey (Hohrodberg)
Esther Hakvoort (Zaandam)
Jeroen BROEKEMA (Driebergen-Rijsenburg)
Jakob Udding (Wageningen)
Alberta van der Kuip (Nieuwegein)
Winemar van der Kuip (Nieuwegein)
Nico de Jong (Rotterdam)
Remco Schreuder (Arnhem)
Berrie van der Westen (Woerden)
Folkert de Jong (Utrecht)
Bram Willemse (Amsterdam)
Pritam Sukumar (Bialystok)
Cor Terlouw (Bergambacht)
Maurice-Miguel Boeren (Dresden)
Bart Speet (Rosmalen)
Naran Adema (Velp Gld)
Teun van Schadewijk ('s-Hertogenbosch)
Bert Bergsma (Winsum Gn)
Niek van Hilten (Leiden)
Jessie Brunner (Leiden)
Wolter comello (Utrecht)
Job Greefhorst (Utrecht)
Paul de Ridder (Utrecht)
Kersten Nobel (Leeuwarden)
Henk Jan Bierling (Hollandsche Rading)
Majoke Hegen (Utrecht)
TEST (TEST)