Starttijden voor Devil's Trail - Schiermonnikoog

Lucifer trail - 15km

13:00 uur: Start 1 - Lucifer trail - 15km (wedstrijdvak)
  • Bert-Jan Hartog (Groningen)
  • Stephanie Hartog (Groningen)
  • Marjolijne Lutke Schiphol (Arnhem)
  • Lisanne Jager (Leeuwarden)
  • Johanna Keekstra (Siddeburen)
  • Reinier van Limmeren (Nietap)
  • Gesinus Boer (Niebert)
  • Peter van der Zee (Groningen)
  • Liset de Groot (Roden)
  • Arjan de Vries (Tolbert)
  • Inge Manoch ('s-Gravenhage)
  • Arjan Zantinga (Leek)
  • Monique de Jong (Goutum)
  • Joop Lusthof (Leeuwarden)
  • Rene Bruinsma (Leeuwarden)
  • Kiki Kranendonk (Amsterdam)
  • Teo Mulder (Zevenhuizen Gn)
  • Eric Haverman (Amsterdam)
  • Michiel Kallenberg (Bennekom)
  • Bennie Tijhuis (Borne)
  • Astrid oude engberink (Borne)
  • Hedgar Spijksma (Dokkum)
  • Marieke Pranger (Dokkum)
  • Bjorn Tijhuis (Utrecht)
  • Anke Dumont (Utrecht)
  • Ido Pranger (Dokkum)
  • Irma Koopman (Hengelo Ov)
  • Henk Koopman (Hengelo Ov)
  • Jack van Kaam (Hengelo Ov)
  • Rinke de Jong (Goutum)
  • Erna Sterk (Barsingerhorn)
  • Kirsten Sloot (Foxwolde)
  • Dirkjan Verdoorn (Lelystad)
  • Gopal Appelman (Amsterdam)
  • Olaf Sloot (Onnen)
  • Joyce Hijmans (Groningen)
  • Jaap Kruiter (Groningen)
  • Lourens Haagsman (Utrecht)
  • Marja Kroes (Zwolle)
  • Maria Neto (Amsterdam)
  • Liesbeth Poortvliet (Amsterdam)
  • Karel de Jong (Groningen)
  • Arno Luft (Nijmegen)
  • Annemiek Soers (Elst Gld)
  • Ingrid van Rosmalen (Nijmegen)
  • Klaziena Politiek (Wergea)
  • Laura van Tamelen (Amsterdam)
  • Bart Linders (Nijmegen)
  • Rein Hazewinkel (Amsterdam)
  • Arjan Feenstra (Groningen)
  • Gisela Nijsse (Wolphaartsdijk)
  • Rene Nijsse (Wolphaartsdijk)
  • Elly Verheggen (Alphen aan den Rijn)
  • Peter Verheggen (Alphen aan den Rijn)
  • Frank van der Laan (Berghem)
  • Niels Verweij (Woerden)
  • Jan Hoogeboom (Schoorl)
  • Fayko van Heerwaarden (Woerden)
  • Steven Trijsburg (Overveen)
  • Joke Hoed (Amsterdam)
  • Albert Stoter (Arnhem)
  • Lilli Gong (Tuil)
  • Jaap Fransen (Arnhem)
  • Marlies Wagener (Bergschenhoek)
  • Vivian Tubee (Nijmegen)
  • Jan Soepboer (Schiermonnikoog)
  • Mark van Boxtel (Nijmegen)
  • Rosa Litjens (Amsterdam)
  • Ellen van Kaam (Hengelo Ov)
  • Arnold Bloem (Marum)
  • Theo Verwoert (Groesbeek)
  • Michel Willems (Groningen)
  • Frank Marks (Groningen)
  • Ben van den Broek (Beuningen Gld)
  • Ellen van der Heijden (Deursen-Dennenburg)
  • Martha Bijzet (Groningen)
  • Marc van Gelder (Leeuwarden)
  • Charlotte Hooijer (Hoevelaken)
  • Margreet Morren (Hoevelaken)
  • Jaap Kroes (Nijmegen)
  • Miranda Vischer (Hoevelaken)
  • Topper ()
  • Rinny van der Meer (Nijmegen)
  • Greetje Schlimbach (Marsum)
  • Peter Pettinga (Groningen)
13:10 uur: Start 2 - Lucifer trail - 15km
  • Nils Wassenaar (Doorn)
  • Marion Wassenaar (Doorn)
  • Petra Buitelaar (Alphen aan den Rijn)
  • Harry Weggemans (Krommenie)
  • Karin Hofman (Schagen)
  • Paulien Hulshof (Haren Gn)
  • Bob Kluft (Alkmaar)
  • Bertrie Roggen (Veendam)
  • Ellen Penning (Eindhoven)
  • Paula Groot (Hellevoetsluis)
  • Pim de Korte (Utrecht)
  • Marloes van Nistelrooij (Nuland)
  • Heleen van Nistelrooij (Berghem)
  • Laurine Ruijten (Utrecht)
  • Maya Kraaijevanger-van Beelen (Voorhout)
  • Hans Kraaijevanger (Voorhout)
  • Steve Shaw (Rijnsburg)
  • Ferry Plugge-Smilde (Oegstgeest)
  • Dick Plugge (Oegstgeest)
  • Jet Nieuwenburg (Woubrugge)
  • Suze Scheepmaker (Voorhout)
  • Yolanda Majewski (Rotterdam)
  • Marco Bruintjes (Zwolle)
  • Hennie Lensink (Dalen)
  • Robert Westra (Rijsbergen)
  • Geert Kruimink (Coevorden)
  • Pieter van Wieringen (Holten)
  • Mark van der Klok (Assen)
  • Ainoa Areso (Rotterdam)
  • Raymond Van Aarle (Alphen aan den Rijn)
  • Jelle Veltman (Kampen)
  • Ingrid van de Leur (Hattemerbroek)
  • Anke Marlet-Poelman (Zwinderen)
  • Alice Hagens (Rijnsburg)
  • Jan Bruintjes (Rijnsburg)
  • Manon van Deemter (Leek)
  • Amber Boomsma (Diever)
  • Jeroen Berkien (Tilburg)
  • Henry de Klein (Marum)
  • Gaby Lous (Geertruidenberg)
  • Engrid Bron (Marum)
  • Anne Van der West (Siddeburen)
  • Jolein de Bruin (Amsterdam)
  • Olaf Bastiaansen (Hilversum)
  • Joyce Broeren (Nistelrode)
  • Eelco Broekstra (Schiermonnikoog)
  • Stephan Slee (Nootdorp)
  • Richard Bijl (Driehuis Nh)
  • Sylvia kater-Kerkhoff (Heemskerk)
  • Jelle Rutte (Beverwijk)
  • Tamara Huis in ‘t Veld (Heemskerk)
  • Jurrie Hersevoort (Zwolle)
  • Joanne van Drunen (Onbekend)
  • Linde Hartman (Goutum)
  • Cora Poelman (Bedum)
  • Simon van Klompenburg (Wageningen)
  • Anne van Raalte (Wageningen)
  • Marion Heinen (Delft)
  • Marjolein Paling ('s-Gravenhage)
  • Bas Snip (Delft)
  • Davy van Dijk (Groot-Ammers)
  • Jaap Piek (Heerenveen)
  • Natascha Dijkstra (Leeuwarden)
  • Jan Bijl (Heemskerk)
  • Brigit Weterings (Rotterdam)
  • Annemarie Kooijmans (Almelo)
  • Annette Oosterwijk (Oentsjerk)
  • Carla Zandveld (Groet)
  • Marieke Bolling (Groningen)
  • Heike Behl (Almelo)
  • Vincent Steenhof (Berlicum Nb)
  • Maarten van Zoelen ('s-Hertogenbosch)
  • Dennis Thijssen (Berlicum Nb)
  • Linda Hofman ('s-Hertogenbosch)
  • Sonja van den Brink (Benschop)
  • Carla Zwijnenburg (Schoonhoven)
  • Ellen Sneller (Zevenhuizen Gn)
  • Martin Blankendaal (Amsterdam)
  • Marjon Helder (Amsterdam)
  • Argen van Rijk (Schoonhoven)
  • Rita Hooijmans (Bovenkarspel)
  • Pepijn Bierhuizen (Amsterdam)
  • Harriët Vermaas (Nieuw-Amsterdam)
  • Peter Vermaas (Nieuw-Amsterdam)
  • Joost Meijer (Groningen)
13:20 uur: Start 3 - Lucifer trail - 15km
  • Marjolijn Roper (Maarn)
  • Margreet Van Laaren (Maarn)
  • Eline Kuijper (Maarn)
  • Pascal ten Berge (Alphen aan den Rijn)
  • Patrick Zuidam (Alphen aan den Rijn)
  • Jaqueline Wierenga (Alphen aan den Rijn)
  • Dejan Janjetovic (Amstelveen)
  • Audrey Nijp (Alphen aan den Rijn)
  • André van de Stroet (Culemborg)
  • Stefan Blijleven (Alphen aan den Rijn)
  • Angelique Ubbels (Alphen aan den Rijn)
  • Nancy den Besten (Culemborg)
  • Anthoon Bakker (Alphen aan den Rijn)
  • Anita Vonk (Alphen aan den Rijn)
  • Edwin van Oosterom (Alphen aan den Rijn)
  • Judith Zwart (Klazienaveen)
  • Ingrid Stulp (Nieuwegein)
  • Robin Hoogeboom (Nieuwegein)
  • Yvonne Copier (Culemborg)
  • Carla Bergmans (Rockanje)
  • Cees Bergmans (Rockanje)
  • Lars Koggel (Culemborg)
  • Myrthe Koopman (Utrecht)
  • RIanka Bikker (Leerbroek)
  • Ben van Overbeek (Zwartewaal)
  • Jim Kassenberg (Culemborg)
  • Karen Hofland (Culemborg)
  • Judith van Luling (Alphen aan den Rijn)
  • Susanne Tofohr (Erichem)
  • Nicole Bouman (Culemborg)
  • Marlene van der Sijs (Alphen aan den Rijn)
  • Erik Schmahl (Uddel)
  • Brigitte Godefroid (Beusichem)
  • Saskia Verburg (Alphen aan den Rijn)
  • Rajko Dobrnjac (Alphen aan den Rijn)
  • Rosan Van der Werf (Alphen aan den Rijn)
  • Laura Knol (Alphen aan den Rijn)
  • Patricia Waardijk (Alphen aan den Rijn)
  • Annemarie Kets (Culemborg)
  • Martijn Wiebes (Nieuwe Niedorp)
  • Monique Wiebes (Nieuwe Niedorp)
  • Shuk-hing Alma (Oegstgeest)
  • Lan Njo (Oegstgeest)
  • Meta Bloksma (Oegstgeest)
  • Jankees Holst (Velserbroek)
  • Geralda Odinot (Leiden)
  • Elselijn Mulder (Oegstgeest)
  • Annelies Jonkers (Oegstgeest)
  • Serge Trines (Oegstgeest)
  • Tonneke van Leeuwen (Bloemendaal)
  • Bart Voogel (Haarlem)
  • Marc Willemsen (Leiden)
  • Wim Roosen (Velserbroek)
  • Krista Leusink (Leiden)
  • Marie-Louise Greve (Oegstgeest)
  • Roland Bruin (Haarlem)
  • Hans Kraaij (Alphen aan den Rijn)
  • Bob Vink (Culemborg)
  • Jogien Veweij (Baarn)
  • Baukje Goedknegt (Baarn)
  • Margret Appelman (Haarlem)
  • Frits Wiltink (Haarlem)
  • Zwantine Boer (Alphen aan den Rijn)
  • Jeroen van der Haar (Alphen aan den Rijn)
  • Pascal van Dongen (Alphen aan den Rijn)
  • Remco Haxe (Beusichem)
  • René Haver (Voorhout)
  • Gertie Wientjens (Haps)
  • Niels Buijs (Haps)
  • Yvonne Leenaars (Woudenberg)
  • Janneke Heijltjes (Maarn)
  • Els Roelofs (Leiden)
  • Pieter den Besten (Culemborg)
  • Paul Kasbergen (Lith)
  • Ad van Nieuwland (Oegstgeest)
  • Antoinette Siroo (Sint Hubert)
  • Ellen Visser (Oosterbeek)
  • Ria Stegeman (Maarn)
  • Arjen Klijberg (Hellevoetsluis)
  • Tjeerd Schoonheim (Drunen)
  • Martin Van den Burg (Sneek)
  • Inge Schepens (Arnhem)
  • Kiek Rem (Hemrik)
  • Daryoush Dashti (Toldijk)
  • Marieke van de Geyn (Arnhem)
  • Bas Dölle (Groningen)
  • Jan Dirk Feitsma (Zwolle)
  • Pieter Janssen (Alphen aan den Rijn)
  • Myrna Toussaint (Leiden)
13:30 uur: Start 4 - Lucifer trail - 15km
  • Marcel van de Wiel (Strijen)
  • Noud Wijtenburg (Amsterdam)
  • Anna Schipper (Soesterberg)
  • Sjaak Schipper (Groningen)
  • Frans Verweij (Gorinchem)
  • Marianne Mollema (Gorinchem)
  • Mark Croonenberg (Oud-Beijerland)
  • Ilona Ollegott (Mijnsheerenland)
  • Max Willems ('s-Gravenhage)
  • Roland Arts (Niebert)
  • Roald Arts (Niebert)
  • Rein Reidsma (Stiens)
  • Klaas B (Terwispel)
  • Erik Berends (Buinen)
  • Iris Reidsma (Soesterberg)
  • Andrea Kirchner (Wilhelmshaven)
  • Conny Fricke (Wilhelmshaven)
  • Afke Brouwer Boersma (Haulerwijk)
  • Theo Stockmann (Soesterberg)
  • Berit Preuß (Wilhelmshaven)
  • Stefanie Toben (Wilhelmshaven)
  • Kerstin Paul (Wilhelmshaven)
  • Nicole Albrecht (Wilhelmshaven)
  • Marion Bogers (Wageningen)
  • Sandra Junge (Wilhelmshaven)
  • Klaske Hoogstra (Wageningen)
  • Els Jacobi (Wageningen)
  • Bastiaan Kooij (Assen)
  • Onno Cijffers (Wageningen)
  • Jolanda Maagd (Wageningen)
  • Bart Ensing (Prinsenbeek)
  • Sjoerd Verheijen (Cuijk)
  • Michiel Akkermans (De Bilt)
  • Suzanne van Hees (Vleuten)
  • Michaela Merkus (Vleuten)
  • Nicolien Noord (Arnhem)
  • Harold de Lange (Goutum)
  • Ronald Willemsen (Vleuten)
  • Frans Hooghiemstra (Driebergen-Rijsenburg)
  • Bart Kramer (Breda)
  • Anneke Lammers (Groningen)
  • Robin Hees (Harderwijk)
  • Bob De Voogd (Vlaardingen)
  • Jeroen van Bracht (Zaandam)
  • Helma Oussoren (Almere)
  • Paul Nijveldt (Almere)
  • Manon van de Haar (Apeldoorn)
  • Fatma Tepeli (Apeldoorn)
  • Hajo Jonker (De Rijp)
  • Hans Boorsma (Groningen)
  • Bas Huizinga (Haren Gn)
  • Leonardo Veen (Marum)
  • Sara Kars (Amersfoort)
  • Erica Kars (Amersfoort)
  • Wander Kars (Amersfoort)
  • Denise Leusink (Harderwijk)
  • Jakob Udding (Wageningen)
  • Alberta vd Kuip (Nieuwegein)
  • Amber Lensink (Hengelo Ov)
  • Volcmar Visser (Bergschenhoek)
  • Antoon Wiessenberg ('s-Hertogenbosch)
  • Dirk Buiting (Oosterbeek)
  • Stephanie Wien (Rheden)
  • Mariska Stam (Oud-Beijerland)
  • Steffen Vander Mynsbrugge (Brussel)
  • Winemar van der kuip (Nieuwegein)
  • Merijn Zijlstra (Heerenveen)
  • Wieke POT (Driebergen-Rijsenburg)
  • Sabine straus (Rotterdam)
  • Heleen Groenenboom (Kamerik)
  • Margriet Udding (Oosterwolde Fr)
  • Annemieke van Heerwaarden (Amsterdam)
  • Maarten van Wijk (Amsterdam)
  • Daphne Messelink (Almelo)
  • Wim de Jongh (Leeuwarden)
  • Grace Baldwin (Utrecht)
  • Wolfram Friele (Utrecht)
  • Erik Verboon (Alphen aan den Rijn)
  • Rob Houwaart (Alphen aan den Rijn)
  • Dineke van der Most (Leersum)
  • Conny Hofman (Vianen Ut)
  • Paul Taal (Beilen)
  • Marianne Buikema (Amersfoort)
  • Onno Smid (Groningen)
  • Arjan Nijmeijer (Assen)
13:40 uur: Start 5 - Lucifer trail - 15km
  • Harm van der Heide (Hegebeintum)
  • Hilke bos (Renkum)
  • Sandra van Diemen (Groningen)
  • Ilse Russcher (Groningen)
  • Harrit wester (Groningen)
  • Cj Nauta (Ferwert)
  • Klaas vd laan (Ferwert)
  • Sijbren kuiken (Ferwert)
  • Gerjoh Bos (Renkum)
  • Henk Heemskerk (Groningen)
  • Paul Sebel (Oudebildtzijl)
  • Dennis Bornebroek (Oudebildtzijl)
  • Startnummer 179 ()
  • Karin Kotter (Beuningen Gld)
  • Annelien Bos (Winssen)
  • Jeroen Kranendonk (Amsterdam)
  • Werner Evers (Eindhoven)
  • Jet van der Velden (Amsterdam)
  • Ton Rijkers (Nijmegen)
  • Willemijn Berk (Leiden)
  • Jasper Noe (Amsterdam)
  • Raphael Bonnaud ('s-Gravenhage)
  • Erik Vogelzang (Amsterdam)
  • Martin Schellekens (Boxtel)
  • Jorrit Meijer (Utrecht)
  • Startnummer 234 (Onbekend)
  • Jack de Jonge (Beilen)
  • Diederik van Wijk (Amsterdam)
  • Klaas Fopma (Amsterdam)
  • Adrian Wadham (Haren Gn)
  • Aleid Busser (Haren Gn)
  • Lisbeth van Uden (Veghel)
  • Brend Plantinga (Utrecht)
  • Marike Bijtelaar (Hulshorst)
  • Richard Hill (Soest)
  • Ellen Adema (Klazienaveen)
  • Jeroen Hammink (Heemskerk)
  • Antje Velthuis (Culemborg)
  • Rob Kisters (Capelle aan den IJssel)
  • Ingrid Stellingwerf (Hardenberg)
  • Alwin de Lijster (Nieuwegein)
  • Martine Verbocht (Voorthuizen)
  • Marjan Verhaar (Wageningen)
  • Maria Peeters Weem (Nijmegen)
  • Alfred Donker (Haren)
  • Remko van de Bunt (Nijkerk Gld)
  • Peter Jesse (Arnhem)
  • Hugo Stuurman (Pannerden)
  • Tibo Rodenburg (Assendelft)
  • Mark Wilmont (Enkhuizen)
  • Roel Rutgers (Bunnik)
  • Frank Nuiver (Groningen)
  • Michel Schmaal (Groningen)
  • Haike Nillesen ('t Loo Oldebroek)
  • Ina Mennegat (Enter)
  • Rob Meijer (Haren Gn)
  • Arjenne Bastiaansen (Rotterdam)
  • Patrycja Surtel (Groet)
  • Gerjan Hebbink (Doetinchem)
  • Casper van Maarseveen (Bilthoven)
  • Startnummer 485 (Onbekend)
  • Jess Pots (Utrecht)
  • Alan van Hoey (Nijmegen)
  • Ilse Hanenberg (Oude-Tonge)
  • Jisca Hut (Arnhem)
  • Tonni Tielens (Velden)
  • Colette Gonsalves (Leiden)
  • Gerry Visser (Terschelling - Hoorn)
  • Top Trailrunner (Onbekend)
  • Tabitha Gerrets (Nijmegen)
  • Top Trailrunner (Onbekend)
  • Margje Hoogeboom (Schoorl)
  • Top Trailrunner (Onbekend)
  • Top Trailrunner (Onbekend)
  • Top Trailrunner (Onbekend)

Mozes trail - 30km

11:30 uur: Start 6 - Mozes trail - 30km(wedstrijdvak)
  • Nico Swart (Groningen)
  • Chantor Pascal van Beek (Arnhem)
  • Sander de Korte (Utrecht)
  • Rob Schotman (Ede Gld)
  • Jeanette Wilhelm (Bennekom)
  • Christiaan Wolters (Arnhem)
  • Victor Bastiaansen (Eesveen)
  • Rens Sterk (Barsingerhorn)
  • Menno Buurkes (Nijmegen)
  • Helena Berger (Bern)
  • Glenn van Erp (Berghem)
  • Tom van de Bank (Oss)
  • Martijn van de Ven (Mill)
  • Enno v.d.Graaf (Delft)
  • Renè Bakker ('s-Gravenhage)
  • Hanneke van Haeff (Utrecht)
  • Tjitse Ozinga (Nijmegen)
  • Jos Richie (Onbekend)
  • Joep van Huijstee (Epe)
  • Joeri van Egmond (Alphen aan den Rijn)
  • Peter Bon (Onbekend)
  • Joost van Lindert (Driebergen-Rijsenburg)
  • Jossy van den Boogaard (Peize)
  • Jaring de Groot (Burgum)
  • Tim Berkien (Nijmegen)
  • Annewillem Pranger (Groningen)
  • Remke van Doorn (Arnhem)
  • Nely Bouma (Apeldoorn)
  • Erik Barhorst (Alphen aan den Rijn)
  • Floris van Loo (Driebergen-Rijsenburg)
  • Pieter de with (Breda)
  • Pepijn Bubberman (Waddinxveen)
  • Rutger Kik (Gouda)
  • Hendrik Hesselmann (Hamburg)
  • Melvin Creemers (Amsterdam)
  • Christian Hesselmann (Sprockhövel)
  • Ties van Elst (Pijnacker)
  • Wilco Huiskens (Bedum)
  • Jan Noukens (Vosselaar)
  • Remko van der Sluis (Zuidwolde Gn)
  • Maud Klappe (Schiermonnikoog)
  • Aaltje Veenstra (Gasselternijveen)
  • Jochum Roorda (Leeuwarden)
  • Susanne Hommen (Hedel)
  • Adrie Jansen (Hedel)
  • VIP ()
  • Remco van Hoof (Rosmalen)
  • Bart Lichtenberg (Arnhem)
  • Kim Engbers (Arnhem)
  • Jeroen BROEKEMA (Driebergen-Rijsenburg)
  • Peter Kegel (Kamerik)
  • Ina Heikoop (Bergambacht)
  • Fokko Sterk (Hilversum)
  • VIP ()
  • Berend Koot (Delft)
  • Gerhard Untied (Glimmen)
  • Hans Schuurman (Haren Gn)
  • Janneke Cazemier (Warffum)
  • Rein van der Wal (Parrega)
  • Lars van Bavel (Bolsward)
  • Rafaël Rongen (Amsterdam)
  • Marcel van Stiphout (Helmond)
  • Daan Wiltenburg (Utrecht)
  • Erwin van Asselt (Utrecht)
  • Maurice Frank (Amsterdam)
  • Renie Plantinga (Heerenveen)
11:40 uur: Start 7 - Mozes trail - 30km
  • Sanne Heymann (Veenendaal)
  • Matthijs Brouwer (Amerongen)
  • Kjeld van Hees (Utrecht)
  • Jorick Schram (Houten)
  • Rudolf van der Helm (Amersfoort)
  • Martin van den Brink (Ede Gld)
  • Jeroen Weber (Voorhout)
  • Dave de Liefde (Alkmaar)
  • Ton Wijnen (Heesch)
  • Marije van Leeuwen (Voorhout)
  • Marko Rijnsburger (Oegstgeest)
  • George Immink (Best)
  • Tamara van Gog (Rotterdam)
  • Peter van der Born (Schoonhoven)
  • Astrid van der Born (Schoonhoven)
  • Anuschka Ronner (Leeuwarden)
  • Eddy van der Geest (Heemskerk)
  • Erwin kater (Heemskerk)
  • Menco van der Berg (Thesinge)
  • Jacob Visser (Wergea)
  • Ruud Horlings (Groningen)
  • Marlies van der Meulen (Driebergen-Rijsenburg)
  • Bram de Gast (Driebergen-Rijsenburg)
  • Erik Weenk (Leiden)
  • Kasper Steemers (Leiderdorp)
  • Daphne Hendriks (Lemele)
  • Remco Ardesch (Ommen)
  • Ralph Bos (Voorhout)
  • Judith van Dorp (Maarn)
  • Lydia de Haer (Wageningen)
  • Wouter Dubbeldam (Elst Gld)
  • Marleen van Leeuwen (Ridderkerk)
  • Ike Breeman (Utrecht)
  • Claire Lovern (Uddel)
  • Maarten Mannee (Papendrecht)
  • Michel Dolstra (Meppel)
  • Remco Schreuder (Arnhem)
  • Gerda Vant Bosch (Stroe)
  • Ruud Harleman (Apeldoorn)
  • Liesbeth van den Haak (Rijnsburg)
  • Birgit Gijzenij (Oegstgeest)
  • Alexander Louisse (Utrecht)
  • Tomas Giele (Rotterdam)
  • Wouter van Dijk (Heerenveen)
  • Yvonne Patist (Wekerom)
  • Annechien van der Veen (Leeuwarden)
  • Jan van der Eijk (Den Haag)
  • Ben HUNTER (Rotterdam)
  • Jasper van Bommel (Rotterdam)
  • Marije Bekke (Bilthoven)
  • Fred Dijkstra (Hengelo Ov)
  • Annet Kronenberg (Arnhem)
  • Douwe Plantinga (Heerenveen)
  • Kor van der Vegt (Rotterdam)
  • Gerben Smit (Haren Gn)
  • Esther Veldhuizen (Amersfoort)
  • Startnummer 503 (Maarn)
  • Robert van de Steeg (Almelo)
  • Niek Verwoerd (Amersfoort)
  • Edwin Kling (Nistelrode)
  • Twan van Bakel (Heesch)
  • Barry van Leeuwen (Voorhout)
  • Alice Hagens (Rijnsburg)
  • Startnummer 535 ()
  • Berry Straver (Oegstgeest)
  • Berrie van der Westen (Woerden)
11:50 uur: Start 8 - Mozes trail - 30km
  • Frank Ydema (Rotterdam)
  • Raoul Majewski (Rotterdam)
  • Maria Monden (Lopik)
  • Wouter Monden (Lopik)
  • Bettine Schaap (Midwolde)
  • Gea Hut (Leek)
  • Ludolf Pijlman (Groningen)
  • Cor Terlouw (Bergambacht)
  • Edwin Smit (Zwartsluis)
  • Jeroen Wevers (Zwolle)
  • Hans Vijverberg (Utrecht)
  • Danuta Käller (Utrecht)
  • Tim Herrebrugh ('s-Gravenhage)
  • Michiel van Wijk (Zeist)
  • David Westdorp (Almere)
  • Jesse Toet (Amsterdam)
  • Bart Schmahl (Uddel)
  • Teije Sikkema (Leeuwarden)
  • Simon Lichtendahl (Harlingen)
  • Stefan Hameleers (Berghem)
  • Beatrijs Boersema (Berghem)
  • Roy Schrijnders (Oosthuizen)
  • Karel Tinnemans (Nederweert)
  • Jos Tinnemans (Eindhoven)
  • Jan-Willem Sterk (Oegstgeest)
  • John Van den Heuvel (Venlo)
  • Ellis Wienen (Venlo)
  • Kersten Nobel (Twijzel)
  • Marko Huizing (Onbekend)